جستجو در پستها

به سامانه وبلاگ کتاب ادز خوش آمدید

آخرین نظرات

هنوز نظری ثبت نشده است.

10 فروشگاه کتاب برتر تهران

فروشگاه کتاب و سایر ملزوماتی که برای کتاب خوانی مورد استفاده قرار می‌گیرد در شهر تهران به وفور یافت می‌شود. با توجه به اهمیت کتاب و کتاب خوانی فراهم کردن شرایطی برای خرید کتاب و استفاده از این محصولات فرهنگی با ارزش موضوعی است که باید مورد توجه همه مسئولان قرار گیرد. شهر تهران با توجه به وسعت و جمعیت فراوانی که دارد نیاز به احداث فروشگاه کتاب و کتابخا‌ه های زیادی دارد تا بتواند پاسخگوی نیاز افرادی که به این حوزه علاقه‌مند هستند باشد. در گذشته فروشگاه کتاب به شکل های امروزی وجود نداشت و تنها مغازه های کوچکی به عنوان کتاب فروشی فعالیت می کردند. مغازه هایی که اغلب خالی از مشتری بودند و از لحاظ طراحی و امکانات در مقایسه با انواع فروشگاه کتاب و کتابخانه‌های امروزی جذابیت‌های چندانی نداشتند. ویژگی مهمی که امروزه در طراحی فروشگاه کتاب در نظر گرفته شده است توجه به اهمیت فراهم کردن محیطی جذاب و آرام برای مشتریان است. ابن موضوع علاوه بر جلب بیشتر مشتریان موجب شده تا کودکان نیز علاقه بیشتری به گردش در این فضا‌ها و انتخاب کتاب های مناسب خود نمایند. در ادامه قصد داریم تا شما را با 10 فروشگاه کتاب برتر تهران آشنا کنیم تا در صورتی که قصد خرید کتاب را داشتید با سر زدن به این فروشگاه ها بتوانید لذتی فراموش نشدنی از خرید خود ببرید.

10 فروشگاه کتاب برتر تهران و ویژگی های آن ها

نباید این نکته را فراموش کرد که امروزه انواع فروشگاه کتاب با امکانات و جذابیت های فراوانی برای خرید کتاب تاسیس شده و در سر تا سر شهر تهران پراکنده هستند. برخی از این فروشگاه ها به صورت زنجیره فعالیت می کنند و برخی دیگر تنها به تاسیس یک شعبه اکتفا نموده اند. در میان این فروشگاه‌ها برخی دارای طرفداران بیشتری هستند که درباره آن ها اطلاعاتی در اختیار شما قرار خواهیم داد.

- فروشگاه شهر کتاب

یکی از شناخته شده ترین مراکز خرید کتاب فروشگاه شهر کتاب است. این فروشگاه کتاب از جمله مواردی است که دارای شعب مختلف در همه شهر تهران است و به این ترتیب مشتریان می‌توانند در هر منطقه ای که تردد می‌کنند از خدمات این فروشگاه بهره‌مند شوند. اولین نکته ای در خصوص فروشگاه شهر کتاب مطرح است تنوع کتب ارائه شده در آن است. هنگامی که شما وارد هر یک از شعب این فروشگاه کتاب می شوید به معنای واقعی با شهری از کتاب مواجه خواهید شد. طبقه بندی های دقیق و مناسب کتب موجب شده تا افرادی که به دنبال یک کتاب خاص یا سبک خاصی از کتب می‌گردند به آسانی به همان بخش هدایت شوند. سیستم جستجوی الکترونیک کتاب از دیگر مواردی است که خرید کتاب را برای مشتریان تسهیل نموده است. در واقع در شهر کتاب تلاش شده تا به نیاز افراد برای کتاب و کتاب خوانی به بهترین شکل ممکن پاسخ داده شود. در شعب مختلف شهر کتاب علاوه بر فروش کتاب خدمات دیگری نیز ارائه می‌گردد. خدماتی نظیر فروش انواع لوازم التحریر و صنایع دستی و همچنین برخی دیگر از شعب، پا را فراتر نهاده و کافی شاپ ها و محل‌هایی برای مطالعه کتب برای مشتریان در نظر گرفته اند. در صورتی که عضو باشگاه مشتریان فروشگاه شهر کتاب باشید می توانید از همه تخفیفات ویژه ای با هر بار خرید از این فروشگاه کتاب بهره‌مند شوید.

- فروشگاه بوک لند

بوک لند را می توان به عنوان یکی دیگر از 10 فروشگاه کتاب برتر تهران معرفی نمود. این فروشگاه کتاب اگرچه در مقایسه با شهر کتاب شعب کمتری دارد اما تنوع کتب در آن همچنین حضور جمعیتی جوان به عنوان پرسنل توانسته مخاطبان فراوانی را به خود جلب نماید. در فروشگاه بوک لند خدمات تنها به فروش کتاب خلاصه نمی شود و برگزاری انواع رویداد های فرهنگی در این مجموعه توانسته محبوبیت آن را نزد افراد افزایش دهد. برگزاری انواع کارگاه های فرهنگی و هنری برای همه سنین و همچنین رویداد هایی نظیر جشن امضای کتاب ها و برگزاری دیدار هایی با نویسندگان محبوب از جمله خدمات ارائه شده در فروشگاه بوک لند به شمار می‌آید. در این مجموع نیز علاوه بر کتاب سایر محصولات فرهنگی و هنری به فروش می‌رسد.

-فروشگاه فرهنگ

فروشگاه فرهنگ یکی دیگر از 10 فروشگاه کتاب برتر تهران به شمار می آید. این فروشگاه نیز از همان الگوی مورد استفاده از شهر کتاب و بوک لند استفاده نموده و خدمات خود را تنها به فروش کتاب محدود ننموده است. در فروشگاه فرهنگ طبقه ای جداگانه به کتاب ها اختصاص یافته و شما می توانید بر اساس دسته بندی یا سیستم جستجوی الکترونیک اقدام به یافتن کتاب‌های مورد نیاز خود نمایید. علاوه بر این انواع نوشت افزارهای جذاب و صنایع دستی دوست داشتنی را می توان در این فروشگاه مشاهده نمود. در صورتی که قصد خرید هدیه از فروشگاه فرهنگ را دارید قسمتی از فروشگاه برای کادو کردن هدیه ها تجهیز شده و شما می توانید به آسانی هدیه ها را به سلیقه خود کادو نمایید.

- فروشگاه باغ کتاب تهران

این فروشگاه کتاب یکی از فروشگاه های تازه تاسیس به شمار می آید. فضایی بسیار بزرگ و تنوع فراوان امکانات موجب شده تا مشتریان فراوانی به این مجموعه مراجعه نماید. بسیاری از افرادی که برای استفاده از سایر خدمات این مجموعه به آن مراجعه می نماید می توانند در زمان‌های گوناگون از فروشگاه کتاب آن نیز دیدن نمایند. در این فروشگاه نیز سعی شده تا کتاب در دسته بندی‌های مشخصی قرار داده شود تا مشتریان به آسانی بتوانند کتاب مورد علاقه خود را جستجو نمایند. وسعت فروشگاه باغ کتاب این امکان را ایجاد نموده تا تنوع فراوانی در کتب ارائه شده ایجاد شود.

- فروشگاه نشر چشمه

فروشگاه کتاب نشر چشمه یکی از پر بازدید ترین فروشگاه های کتاب به شمار می آید. این کتاب فروشی از لحاظ وسعت چندان بزرگ نیست اما نام نشر چشمه موجب شده تا افراد زیادی برای خرید کتاب‌های این انتشارات به آن مراجعه نماید. این فروشگاه دارای دو شعبه در خیابان کریم خان زند و مجتمع کوروش بوده و رویداد‌های فرهنگی زیادی را میزبانی می نماید. جشن هایی نظیر جشن امضا آلبوم های موسیقی و کتب تازه انتشار یافته در این فروشگاه برگزار می گردد.

- فروشگاه کتاب هاشمی

این فروشگاه در میدان ولیعصر تهران واقع شده و یکی از فروشگاه های کتاب با سبک قدیمی به شمار می آید. هنوز هم هستند افرادی که به این گونه کتاب فروشی های علاقه بیشتری نشان می‌دهند. در این فروشگاه کتاب خبری از قفسه‌های طبقه بندی شده و سیستم های جستجوی الکترونیکی نبوده و کتاب‌ها به شکلی جالب بر روی هم چیده شده‌اند. اما ویژگی مهم در این فروشگاه این است که فروشندگان آن به خوبی همه کتاب‌های موجود را می شناسند و تنها کافی است نام کتاب مورد نظر خود را به آن ها بدهید و ببینید چگونه در میان انبوهی از کتاب‌ها آن را به شما خواهند داد.

- فروشگاه کتاب پرهام

اگر بخواهیم در خصوص فروشگاه کتاب برای تخصص خاصی صحبت کنیم بدون شک فروشگاه پرهام یکی از نام هایی خواهد بود که به آن اشاره می کنیم. این فروشگاه کتاب مختص افرادی است که در حوزه های مربوط به معماری و عمران فعالیت می کنند. دانشجویان و علاقه مندان به این حوزه نباید فرصت بازدید از این فروشگاه را از دست بدهند. تنوع فراوانی از انواع کتاب‌های مربوط به شهر‌سازی و عمران و مواردی که به آن ها مربوط است در این فروشگاه در اختیار مشتریان قرار گرفته است.

- فروشگاه کتاب فردا

این فروشگاه کتاب بر خلاف سایر مواردی که اشاره شد از جمله فروشگاه‌هایی است که به صورت اینترنتی خدمات خود را به مشتریان ارائه می‌دهد. امروزه با توجه به جایگاه مناسبی که خرید‌های اینترنتی نزد افراد پیدا کرده است خرید انواع کتب و نوشت افزار و لوازم التحریر نیز می تواند به صورت اینترنتی انجام شود .در فروشگاه کتاب فردا می توانید کتاب‌هایی که موجود هستند را مشاهده کنید و قیمت های آن ها را بررسی کرده و نسبت به سفارش آن ها اقدام نمایید. این موضوع موجب شده تا ناشران فراوانی علاقه مند باشند تا کتب خود را در اختیار این فروشگاه قرار دهند.

- فروشگاه کتاب سی بوک

سی بوک نیز همانند فروشگاه کتاب فردا یک کتاب فروشی اینترنتی است که توسط جمعی از جوانان تاسیس و اداره می شود. نکته بسیار حائز اهمیت در خصوص سی بوک این است که شما می توانید کتاب های مورد علاقه خود را با تخفیف های خیلی مناسبی تهیه نمایید. علاوه بر این سی بوک همواره تخفیف های هیجان انگیزی را برای مشتریان همیشگی خود در نظر گرفته است. اگرچه می توان نقطه ضعف این کتاب فروشی را تنوع کم کتب دانست اما احتمالا با یک بار بازدید از سایت آن ها مشتری همیشگی سی بوک خواهید شد.

- بانک کتاب یا فروشگاه گیتا مهر

این فروشگاه را می توان به عنوان بنیان گذار خرید کتاب به شیوه ای سفارش از راه دور دانست. بانک کتاب عنوان اولیه این فروشگاه بود و شما با سفارش هر کتابی به این فروشگاه آن را درب منزل دریافت می نمودید. این فروشگاه امروزه به عنوان یکی از پر مخاطب ترین فروشگاه های کتاب شناخته می شود و تنوع مناسبی از کتب درسی و غیر درسی در آن دیده می شود.

- فروشگاه اینترنتی کتاب وب
کتاب وب هم یک فروشگاه اینترنتی کتاب است که به تازگی فعالیت تامین و فروش کتاب خود را آغاز کرده است. کتاب وب نیز توسط چند نیروی جوان و متخصص مدیریت می‌شود. از مزیت‌های سایت فروش اینترنتی کتاب وب می‌توان به سرویس ارسال رایگان کتاب اشاره نمود که امکان ارسال رایگان کتاب به تمامی شهرهای ایران از جمله مناطق دورافتاده را فراهم کرده است. بیش از 7000 عنوان کتاب از تمامی ناشرین در سایت کتاب وب موجود می‌باشد که تقریبا می‌تواند نیازهای بیشتر مخاطبین خود را برطرف نماید.
کتاب وب
ترس‌ها و تردید‌ها هنگام خرید کتاب
5 نکته گرانبها برای کمک به شما در خرید کتاب بهتر

مطالب مرتبط

 

نظرات

اولين کسي باشيد که نظر ارسال ميکند
Already Registered? Login Here
مهمان
دوشنبه, 31 ارديبهشت 1403
اگر می خواهید ثبت نام کنید ، لطفا نام های کاربری ، رمز عبور و پر کنید

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ketabads.ir/

آخرین آگهی ها

از جدیدترین کتابهای ثبت شده با خبر شوید

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین کتابهای ثبت شده در ایمیل خود با خبر شوید!!!

آیا برای معرفی کتاب خود به دوستداران کتاب آماده هستید

افزودن آگهی کتاب

درباره کتاب ادز

کتاب ادز مرجعی برای معرفی کتابهای ناشران و نویسندگان به دوستداران فرهنگ و ادب و کتاب به صورت رایگان می باشد

 

افراد آنلاین

ما 107 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

تمام حقوق سایت برای کتاب ادز | مرجع نیازمندیهای کتاب محفوظ می باشد