جستجو در پستها

به سامانه وبلاگ کتاب ادز خوش آمدید

آخرین نظرات

هنوز نظری ثبت نشده است.

کتاب نمی توانی به من آسیب بزنی

معرفی کتاب نمی‌توانی به من آسیب بزنی اثر دیوید گاگینز

(معرفی کتاب نمی‌توانی به من آسیب بزنی اثر دیوید گاگینز)
گاهی در زندگی روزهای سختی را سپری می‌کنیم. روزهایی که احساس می‌کنیم روزگار شرایطی را برایمان رقم زده که هر چه تلاش می‌کنیم، راهی به سوی رهایی نمی‌یابیم. گاهی احساس قربانی بودن می‌کنیم و آرزو داریم ای‌کاش شرایط، وضعیت مالی یا دوران کودکی‌مان به گونه دیگری بود تا می‌توانستیم بهتر عمل کنیم. اینجاست که دیوید گاگینز، این انسان سخت‌کوش و موفق، از دل تلخ‌ترین شرایط زندگی همچون نیلوفری آبی می‌شکفد و ما را در کتاب نمی‌توانی به من آسیب بزنی راهنمایی می‌کند تا بتوانیم آینده زیبایی را برای خود رقم بزنیم.
دیوید گاگینز در کتاب نمی‌توانی به من آسیب بزنی، شرایطی را توصیف می‌کند که ذهن هر انسان جویای حقیقتی را به چالش می‌کشد و هیچ بهانه‌ای را برای موفق شدن باقی نمی‌گذارد. اما دیوید گاگینز کیست و کتاب انگیزشی ارزشمندش درباره چیست؟ با ما همراه باشید.

کتاب نمی‌توانی به من آسیب بزنی درباره چیست؟

کتاب انگیزشی دیوید گاگینز، سفر زندگی او را از تلخ‌ترین لحظات دوران کودکی‌اش تا چشیدن طعم پیروزی و موفقیت بیان می‌کند. دیوید گاگینز در این کتاب انگیزشی که شاید بتوان آن را نوعی کتاب روانشناسی هم به حساب آورد، ذهن خواننده را با واقعیت‌های زندگی به چالش می‌کشد و باورهای محدودشده‌ای را که در برابر موفقیت سدی ایجاد کرده‌اند، یکی پس از دیگری کنار می‌زند. کتاب نمی‌توانی به من آسیب بزنی در واقع داستان زندگی و لحظات تلخ و شیرین نویسنده کتاب است. داستانی که هر انسان جویای حقیقتی را جذب خود کرده و تا پایان راه موفقیت، او را همراهی می‌کند.

درباره دیوید گاگینز، نویسنده کتاب نمی‌توانی به من آسیب بزنی چه می‌دانیم؟

دیوید گاگینز، چهره برجسته یگان ویژه نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا و تنها عضو نیروهای مسلح است که توانسته دوره‌های آموزشی – عملیاتی سخت و طاقت‌فرسای یگان ویژه را با موفقیت به پایان برساند و در میان هزاران انسان سخت‌کوش دیگر خوش بدرخشد. گاگینز در فوریه 1975 در نیویورک چشم به جهان گشود، دوران کودکی بسیار سخت و طاقت‌فرسایی را گذراند و سال‌ها با افسردگی، فقر و اضافه‌وزن دست‌وپنجه نرم کرد. زندگی گاگینز از نقطه‌ای تغییر کرد که وی تصمیم گرفت از تمامی رنج‌ها و سختی‌هایش در جهت رشد و پیشرفت خود و دیگران استفاده کند و در فیلم‌نامه زندگی، هرگز نقش یک بازنده را بر عهده نگیرد.

چرا نباید فرصت مطالعه کتاب نمی‌توانی به من آسیب بزنی را از دست بدهیم؟

کتاب انگیزشی دیوید گاگینز، به تمامی افرادی که در شرایط سختی به سر می‌برند و رؤیای ساختن آینده‌ای بهتر را در دل دارند، کمک می‌کند تا موانع و چالش‌های مسیر موفقیت خود را به چشم پله‌هایی ببینند که برای رسیدن به اهداف خود ناگزیر باید از آن‌ها بالا بروند. در ادامه به سه درس مهمی می‌پردازیم که خواندن کتاب نمی‌توانی به من آسیب بزنی به شما هدیه می‌کند:

⦁ با خواندن این کتاب انگیزشی یاد می‌گیرید که چطور سختی‌های زندگی‌تان را در آغوش بکشید

گاگینز در کتاب خود از آزارهای جسمی و روانی که پدرش در دوران کودکی بر او، مادر و برادرش روا داشته سخن می‌گوید. از فقر، تبعیض‌های نژادی و افسردگی که سال‌ها روح و روان او را آزرده بودند. او خوانندگان را تشویق می‌کند تا سختی‌های زندگی خود را دست‌کم نگیرند و به آن‌ها به چشم درس‌های مهم زندگی بنگرند. گاگینز به خوانندگان کتاب یادآور می‌شود که اگر زندگی بسیار ساده‌ای داشته‌اند، معنایش این است که برای خروج از منطقه امن خود تلاش کافی نکرده و حداکثر پتانسیل خود را شکوفا نکرده‌اند.

⦁ با خواندن این کتاب روانشناسی می‌آموزید که چطور مسئولیت ناکامی‌هایتان را بر عهده گیرید

گاگینز در کتاب بی‌نظیر خود داستان فرار خود و مادرش را از دست پدر آزارگرش بیان کرده و درباره نقابی صحبت می‌کند که در دوران نوجوانی برای سرپوش گذاشتن روی ترس‌هایش به چهره خود می‌زده است. کتاب نمی‌توانی به من آسیب بزنی به خواننده می‌آموزد که ذهن انسان به‌طور خودکار همواره آسان‌ترین مسیر ممکن را انتخاب می‌کند و اگر کسی داوطلبانه ذهن خود را برای پیروزی و موفقیت برنامه‌ریزی نکند، به احتمال زیاد در منطقه امن زندگی خود باقی می‌ماند و به موفقیتی دست نمی‌یابد. با خواندن این کتاب یاد می‌گیرید که چطور با خودتان صادق باشید و مسئولیت شکست‌ها و ناکامی‌های زندگی‌تان را بر عهده گیرید.

⦁ با خواندن این کتاب انگیزشی جرئت پیدا می‌کنید تا به دلِ سختی‌ها قدم بگذارید

گاگینز در کتاب خود داستان کنار گذاشته شدنش از یگان ویژه را به دلیل مسائل پزشکی که با آن‌ها دست‌به‌گریبان بوده، بیان می‌کند. او حق انتخاب داشت که تمرینات خود را ادامه یا خاتمه دهد. اما در نهایت اولین مانعی را که با آن مواجه شد بهانه کرده و از ادامه تمرینات کناره‌گیری کرد. تصمیمی که سبب پشیمانی و افسردگی او شد.
گاگینز مدتی بعد، آگهی پذیرش یگان ویژه نیروی دریایی امریکا را دید و به دلیل اصلی درد و رنج‌هایش پی برد. او در کتابش توضیح می‌دهد که اگر انسان می‌خواهد شکوفایی استعدادهای خود را به حد کمال برساند، باید کاری انجام دهد که او را به زحمت می‌اندازد و از منطقه امن و راحتی خارج می‌کند. گاگینز خوانندگان کتاب را تشویق می‌کند تا داوطلبانه به دل سختی‌ها قدم بگذارند و زمینه رشد و شکوفایی خود را فراهم آورند.

کتاب نمی‌توانی به منم آسیب بزنی را چگونه تهیه کنیم؟

این کتاب ارزشمند مناسب تمامی افرادی است که می‌خواهند درس‌های مهم زندگی را از افراد موفق و سخت‌کوش بیاموزند، بر سختی‌های زندگی خود غلبه کنند و مسیر رشد و پیشرفت را بپیمایند. کتاب وب، فرصت خرید کتاب روانشناسی و انگیزشی نمی‌توانی به منم آسیب بزنی را به سادگی هر چه تمام‌تر و با امکان ارسال رایگان کتاب، برای تمامی علاقه‌مندان فراهم کرده است.
با کتاب وب می‌توانید کتاب مورد علاقه‌تان را در کمتر از 2 دقیقه سفارش دهید و با سیستم ارسال رایگان کتاب، بدون نیاز به پرداخت هزینه پستی درب منزلتان تحویل بگیرید. با خرید کتاب نمی‌توانی به منم آسیب بزنی می‌توانید لذت در دست گرفتن کتاب و آرامش بی‌نظیری را که خواندن این کتاب به شما می‌بخشد احساس کنید و یک گام بزرگ به سمت تغییر زندگی و نگرشتان بردارید. مطمئن باشید خواندن این کتاب بی‌نظیر و امیدبخش، همان چیزی است که برای بهبود زندگی و شرایطتان به آن نیاز دارید.

کتاب عیبی ندارد اگر حالت خوش نیست
کتاب چهار میثاق

مطالب مرتبط

 

نظرات

اولين کسي باشيد که نظر ارسال ميکند
Already Registered? Login Here
مهمان
یکشنبه, 03 تیر 1403
اگر می خواهید ثبت نام کنید ، لطفا نام های کاربری ، رمز عبور و پر کنید

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ketabads.ir/

آخرین آگهی ها

از جدیدترین کتابهای ثبت شده با خبر شوید

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین کتابهای ثبت شده در ایمیل خود با خبر شوید!!!

آیا برای معرفی کتاب خود به دوستداران کتاب آماده هستید

افزودن آگهی کتاب

درباره کتاب ادز

کتاب ادز مرجعی برای معرفی کتابهای ناشران و نویسندگان به دوستداران فرهنگ و ادب و کتاب به صورت رایگان می باشد

 

افراد آنلاین

ما 92 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

تمام حقوق سایت برای کتاب ادز | مرجع نیازمندیهای کتاب محفوظ می باشد