جستجو در پستها

به سامانه وبلاگ کتاب ادز خوش آمدید

آخرین نظرات

هنوز نظری ثبت نشده است.

معرفی کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین

 کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین یکی از محبوب‌ترین کتاب‌ها در ایران و جهان است که در کشور ما، از چاپ شصتم گذشته و محبوبیت زیادی پیدا کرده است. کتاب چهار اثر از جمله آثاری است که همیشه به یادگار می‌ماند و هیچ‌گاه قدیمی و تکراری نمی‌شود. همان‌طور که از نام این اثر پیداست، این کتاب مجموعه‌ای از چهار نوشته‌ی اسکاول شین با نام‌های «بازی زندگی و راه این بازی، کلام تو عصای معجزه‌گر توست، در مخفی توفیق، نفوذ کلام» است.

مختصری در خصوص فلورانس اسکاول شین نویسنده کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین


فلورانس اسکاول شین متولد 24 سپتامبر 1871 در یک خانواده‌ی فیلادلفیایی است. فلورانس اسکاول شین از جمله بانوان هنرمند و پرآوازه‌ی زمان خویش بود و در تصویرگری کتاب، سخنرانی و نقاشی، نامی پرآوازه داشت. فلورانس اسکاول شین یک متافیزیسین بود و هزاران نفر را در رسیدن به موفقیت و رفع و رجوع مشکلاتشان یاری کرد. او در نیمه‌ی عمر خود به فرقه‌ی تفکر نو پیوست و کتاب‌هایی در حمایت از این فرقه و تفکر آن نوشت.
فلورانس اسکاول شین در طول سالیان متمادی دانش الهی تدریس می‌کرد و از این طریق، روحیه‌ی مردمان را از معنویات و دانش مثبت انباشته می‌نمود. طبع شوخ، ساده و بی‌تکلفی داشت و هیچگاه خود واقعی خود را گم نمی‌کرد؛ همین ویژگی باعث شده بود تا دانش آموزان فلورانس به سادگی و سهولت، معنویات را از او فراگیرند و دچار تزلزل نشوند.


یکی دیگر از ویژگی‌هایی که فلورانس اسکاول شین را به یک شخصیت محبوب و معنوی تبدیل کرده بود، سبک سخنرانی و آموزش وی بود. او هیچگاه از اصطلاحات سخت و فنی برای رساندن سطح دانش خود به مخاطبانش استفاده نکرد و همیشه سعی داشت تا با زبانی ساده و عامیانه، منظور خود را به مخاطبان برساند.
درباره کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین


همانطور که گفته شد، کتاب چهار اثر درواقع کتابی حاوی مطالب 4 کتاب از فلورانس اسکاول شین است. اولین کتاب با نام «بازی زندگی و راه این بازی» یک کتاب اعجاز انگیز است. این کتاب به شما کمک می‌کند تا قدرت عجیب مغز خود را شناخته و از آن استفاده بهینه کنید و به موفقیت زیادی برسید. مطالب این کتاب آنقدر جامع و کامل هستند که حتی در زمینه‌ی سلامت، ورزش، زندگی زنانشویی و تحصیل، شما را به موفقیت می‌رسانند.
نام کتاب دوم «کلام تو عصای مجزه‌گر توست» است. این کتاب حول محور قدرت کلام در ارتباطات و رسیدن به موفقیت نوشته شده است. مطالبی که در این کتاب نوشته شده‌اند، به شما کمک خواهند کرد تا قدرت کلام خود را افزایش داده و استعداد کلامی‌تان را کشف کنید و از آن در جهت رسیدن به موفقیت استفاده کنید.

ترجمه‌ی این کتاب که بیش از 1000 بار در ایران چاپ شده و از سری کتاب‌های محبوب در ایران است.

نام کتاب سوم «درِ مخفیِ توفیق» است. این کتاب نیز از دو عنوان قبلی عقب نمانده و مخاطبان زیادی دارد. کتابی که فلورانس اسکاول شین آن را در کمال سادگی نوشته و ما را به افزایش اعتماد به نفس و حس کنجکاوی فرا می‌خواند. در این کتاب به خوبی راز‌های موفقیت و شکست بیان شده است. در مخفی توفیق ما را در رسیدن به شهامت و اعتماد به نفس واقعی یاری می‌کند و باعث می‌شود تا خودمان ار پس کارهایمان بر بیاییم و دلیل موفقیت و شکست خود را به آسانی پیدا کنیم.
کتاب چهارم «نفوذ کلام» است. این کتاب نیز همانند اثر «کلام تو عضای معجزه‌گر توست» به اهمیت کلام و سخن اشاره دارد. کتابی که شما را در رسیدن به کاریزمای کلامی یاری می‌کند و موفقیت زیادی را از طریق ارتباطات برایتان رقم می‌زند. مطالعه‌ی این کتاب به کسانی که خواهان افزایش اعتماد به نفس و کاریزما در کلام و ارتباطات خود دارند، توصیه می‌شود.


کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین این چهار کتاب را به یک مجموعه تبدیل کرده است. مجموعه‌ای که شامل مطالب ارزشمند و ساده‌ای است که شما را از هر لحاظ به موفقیت نزدیک و نزدیک‌تر می‌کند. تاکنون ده‌ها میلیون نفر از مطالعه کتاب چهار اثر نکات مهم و مناسبی آموخته‌اند و به موفقیت خوبی رسیده‌اند.

نکاتی راجع به کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین


از آنجایی که فلورانس اسکاول شین، شخصی ساده و بی‌تکلف بود، محتوای کتاب چهار اثر نیز از سادگی خاصی بهره می‌برند؛ به گونه‌ای که حتی با یک بار مطالعه‌ی این کتاب، مطالب آن در ذهن شما جای خواهد گرفت. البته این سادگی به گونه‌ای اجرا شده که بار علمی کتاب حفظ شود. درواقع اگر بخواهیم کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین را از لحاظ محتوا بررسی کنیم خواهیم گفت: این کتاب حاوی مطالب عمیقی است که در کمال سادگی نوشته شده‌اند و فهم آن بسیار آسان است.
مرجعیت و کلی بودن یک کتاب در صورتی که هدفمند اجرا شده باشد، یکی از مهمترین مشخصه‌های یک کتاب ارزشمند و پرفروش است. کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین نیز از این ویژگی برخوردار است. مطالب این کتاب آنقدر مرجع و هدفمند نوشته شده‌اند که پیر و جوان از هر قشر جامعه می‌توانند از آن استفاده کنند.

متن پشت جلد کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

خانم فلورانس اسکاول شین در یکی ار خانواده‌های قدیمی فیلادلفیایی در کامدون نیوجرسی به دنیا آمد. سالیان متمادی در مقام هنرمند (نقاش)، مشاور امور، متافیزیسین و خطیب، نامی بلند آوازه داشت. وی سالیان بسیار در نیویورک به تدریس علوم مابعدالطبیعه پرداخت. افراد زیادی در جلسات درس او شرکت می‌کردند و او از طریق پیام‌های معنوی خود را به گروه بیشماری می‌رساند. کتاب‌های او نه تنها در امریکا، بلکه در دیگر کشورها نیز از محبوبیت خاصی برخوردار شدند و در اکثر کشورها و حتی روستاها و مناطق دور افتاده مخاطبان زیادی به هم زدند. بزرگ‌ترین علل موفقیت او این بود که همواره سعی می‌کرد خودش باشد. ساده، صمیمی،مهربان و شوخ طبع. هرگز به دنبال این نبود که با کلام ادیبانه، خشک و رسمی به زور در روح دیگران نفوذ کند. بنابراین، محبوب هزاران نفر از افرادی بود که نتوانسته بودند به شیوه‌های متداول و مرسوم قدیمی پیام معنویت را در یابند. با وجود این که عمیقا مذهبی بود ولی رفتار بسیار ساده‌ای داشت و روحانی بودنش از برخوردهایش با مسائل قابل تشخیص بود. در تدریس هرگز تمایل به استفاده از روش‌های فنی و دانشگاهی نداشت و همواره از مثال‌های ملموس، عملی و روزمره زندگی استفاده می‌کرد. اسکاول شین پیش از آن که معلم حقیقت شود، به تصویرگری کتاب‌ها می‌پرداخت. او در کتاب‌هایش هنوز الهام بخش، محرک و ماندگار در نزد کسانی است که در فراگرفتن این علوم تلاش می‌کنند. در بخشی از کتاب اینگونه آمده است: «وفور نعمت همواره بر سر راه انسان است. اما از طریق آرزو، ایمان، یا کلام به زبان آمده، می‌تواند نمایان شود. خداوند آشکارا گفته است که نخستین حرکت را انسان باید انجام دهد. بخواهید که به شما داده خواهد شد. بطلبید که خواهید یافت. بکوبید که برای شما باز کرده خواهد شد...»

خرید کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین با ارسال رایگان
معرفی کتاب مردی به نام اوه
معرفی کتاب هنر شفاف اندیشیدن

مطالب مرتبط

 

نظرات

اولين کسي باشيد که نظر ارسال ميکند
Already Registered? Login Here
مهمان
یکشنبه, 03 تیر 1403
اگر می خواهید ثبت نام کنید ، لطفا نام های کاربری ، رمز عبور و پر کنید

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ketabads.ir/

آخرین آگهی ها

از جدیدترین کتابهای ثبت شده با خبر شوید

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین کتابهای ثبت شده در ایمیل خود با خبر شوید!!!

آیا برای معرفی کتاب خود به دوستداران کتاب آماده هستید

افزودن آگهی کتاب

درباره کتاب ادز

کتاب ادز مرجعی برای معرفی کتابهای ناشران و نویسندگان به دوستداران فرهنگ و ادب و کتاب به صورت رایگان می باشد

 

افراد آنلاین

ما 220 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

تمام حقوق سایت برای کتاب ادز | مرجع نیازمندیهای کتاب محفوظ می باشد